Zwrot zakupu
1. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży Towaru zakupionego w Sklepie Internetowym Multi-Mam.pl bez podawania przyczyny w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych.
 
2. Bieg terminu do odstąpieniu od umowy rozpoczyna się:
    2.1. dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności – od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik (firma kurierska), a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części;
   2.2. dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.
 
3. Konsument, który chce odstąpić od umowy bez podania przyczyny, powinien złożyć stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, przy z zachowaniu w formy pisemnej lub elektronicznej.
    3.1. w przypadku oświadczenia składanego drogą elektroniczną należy je wysłać na adres BOK: info@multi-mam.pl
    3.2. w przypadku oświadczenia składanego w formie pisemnej należy je dostarczyć pod adres: BG Trading sp. z o.o. ul.Sobieskiego 1/2, 31-136 Kraków
 
4. W przypadku odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest do zwrotu Towaru stanie niezmienionym, niewykraczającym poza konieczny do stwierdzenia charakter produktu, a także jego cech i funkcjonowania.
 
Adres do zwrotów Towarów:
BG Trading sp. z o.o. 
ul.Sobieskiego 1/2 
31-136 Kraków
 
5. Celem złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy można pobrać i wydrukować poniższy FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY i dołączyć do przesyłki z odsyłanym Towarem.

Formularz zwrotu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl