Ulewanie u niemowląt
Ulewanie u niemowląt

Już na samym początku możemy uspokoić wszystkie mamy – ulewanie dotyczy większości noworodków i niemowląt. Statystyki przedstawiają, że ulewanie dotyka nawet, co drugie dziecko. Czy wobec tego, ulewanie jest normalnym zjawiskiem u najmłodszych? Dlaczego niemowlę ulewa?

czytaj całość »
Przechowywanie mleka mamy
Przechowywanie mleka mamy

Wiele mam po urodzeniu dziecka decyduje się na powrót do pracy, stąd często istnieje potrzeba odciągania pokarmu i podawania go w późniejszym czasie maleństwu. Mleko matki jest bardzo delikatnym produktem, dlatego warto pamiętać o najważniejszych, higienicznych zasadach odciągania i przechowywania mleka. Przestrzegając kilku wytycznych będziesz mogła bezpiecznie karmić swoje dziecko, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba

czytaj całość »
Regulacja laktacji w trzech etapach
Regulacja laktacji w trzech etapach

Aby zrozumieć proces laktacji, należy wiedzieć, że wytwarzanie pokarmu w piersiach nie następuje w momencie porodu, a już w 16-22 tygodniu ciąży. Natomiast po porodzie dochodzi do wyłącznie do odblokowania kompleksu laktogennego i wydzielania mlecznych hormonów, które pełnią jedną z najważniejszych ról: regulują wytwarzany pokarm, aktywują i pobudzają kobiecy organizm do produkcji mleka.

czytaj całość »

Polecane produkty

Multi-Mam Lanolina Multi-Mam Lanolina
Producent: BioClin B.V.
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej

Aktualności

 

Informacje o produktach z gamy Multi-Mam

 
Preparaty z gamy Multi-Mam są w pełni bezpieczne zarówno dla matki, jak i dziecka.

Opierają się wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego i nie zawierają konserwantów. Dzięki temu można bez obaw przystąpić do karmienia nawet tuż po zastosowaniu balsamu czy kompresów Multi-Mam. Preparaty Multi-Mam są dostępne bez recepty w aptekach i drogeriach na całym świecie i polecane przez położne i lekarzy.

 
Multi-Mam
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl